Hizmetlerimiz2019-01-08T01:09:03+03:00

HİZMETLERİMİZ

DAHA FAZLA HİZMET İÇİN 0 212 925 16 18

WEB TASARIM

Etkileyici web tasarım için, sizin fikirleriniz her zaman önceliğimizdir. Fikirleriniz doğrultusunda yenilikçi, özgün ve etkin çözümler üreterek, harekete geçeriz.

WEB YAZILIM

Güncel kod yapıları, Nesne Yönelimli Programcılık (OOP – Object Oriented Programming) anlayışı ile stabil çalışan arayüzler geliştirip kullanımıza sunuyoruz.

Müşterilerimiz hizmet güvenlik ve detaylara olan ilgimizi sever..

Neden şimdi bir teklif talep etmiyorsunuz? bir sonraki hareketinizde sizinle birlikte çalışalım..

TEKLİF AL

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Bu çalışma sırasında hesaplarınıza yönetici olarak giriş yapıyoruz ve firmanızın dahil olduğu konularda görseller hazırlayarak paylaşıyoruz. Özellikle kullanıcıların etkileşime girecekleri ve beğenecekleri görseller ile sayfanızın ve markanızın tanınırlığını arttırıyoruz.

GRAFİK TASARIM

Sadelik ve şıklığın ön planda olduğu tasarımlar ile tanışın. Profesyonel ekibimiz ile hertürlü grafik tasarım ihtiyacınızı karşılayalım.

SMM PANEL

SMM, açılışıyla Social Media Marketing yani Sosyal Medya Pazarlama veya Pazarlamacılığı olarak bilinmekte.Bu sektör, forumdaki Instagram konusundaki çoğu ilandan farklı. Bu hizmeti genellikle şahıslar veya şirketler özel olarak vermekte.Amaçları bir şirketin veyahut bir markanın etkisel değerini arttırmak ve müşteri erişimini arttırmasına yardımcı olacak sosyal medya işleridir.

SİZİ ARIYALIM !

SON HABERLER

Blogumuzdan

Daha Fazla Oku

NUMARANIZI BIRAKIN

Biz Sizi Arıyalım !

Numaranızı bırakmanızın ardından sizleri en kısa sürede TeknoWeb Teknoloji danışmanımız arayacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetinde %30 indirim Kodu : TeknoSosyal
Alışveriş Yap
close-image